Podejrzany online
Data dodania: 21/01/2016 06:51
Opis filmu: Podejrzany online bez limitu

Młoda pani mecenas Kathleen Riley (Cher) zostaje wyznaczona z urzędu do obrony głuchoniemego włóczęgi, Carla Wayne'a Andersona (Liam Neeson), oskarżonego o zamordowanie sekretarki z biura prokuratora generalnego. Wbrew presji otoczenia, które jest przekonane o winie Carla, Riley szuka dowodów, które oczyściłyby go z zarzutów. Z oskarżonym porozumiewa się tylko pisemnie. Nieoczekiwanie wbrew przepisom z pomocą przychodzi powołany na sędziego przysięgłego członek senackiej komisji, Eddie Sanger (Dennis Quaid). Wspólnie rozpoczynają śledztwo i doprowadzają do odkrycia wielkiej afery.

Liczba wyświetleń: 332
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 33
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Podejrzany z roku 1987 (tytuł oryginalny: Suspect). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Podejrzany online znajduje się w kategoriach: Dramat, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.24 / 6 przez 33 użytkowników. Film Podejrzany 1987 został oglądnięty 332 razy. Oglądaj film Podejrzany teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film podejrzany online, podejrzany 1987 ekino, podejrzany cda online, podejrzany zalukaj, podejrzany openload, podejrzany vshare, podejrzany 1987 z lektorem, podejrzany z napisami, podejrzany 1987 po Polsku, podejrzany 1987 hd.


Komentarze do filmu Podejrzany 1987 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.