Po twoim trupie online
Data dodania: 12/02/2016 02:05
Opis filmu: Po twoim trupie online bez limitu

Historia nieszczęśliwej Oiwy i jej niegodziwego, okrutnego męża Iemona, który dla perspektywy kariery i ożenku z Ume, dziedziczką bogatego rodu, morduje żonę wraz z kilkuletnim synem, staje się treścią nowatorskiego przedstawienia teatralnego. Nieoczekiwanie fabuła Yotsuya Kaidan znajduje odzwierciedlenie w życiu prywatnym odtwórców głównych ról. Kousuke (Imeon) porzuca swą dotychczasową partnerkę Miyuki (Oiwa) dla młodej aktorki, występującej w roli Ume. Zrozpaczona kobieta zaczyna utożsamiać się z graną w przedstawieniu postacią i powoli pogrążać w obłędzie. Stan psychiczny bohaterki staje się pretekstem do zmiany narracyjnej perspektywy z obiektywnej na subiektywną. Miike wraz z rozwojem akcji zagęszcza atmosferę: elementy sztuki teatralnej pojawiają się w rzeczywistości pozafikcyjnej, aktorzy przestają odróżniać wykreowane na scenie postaci od ich rzeczywistych tożsamości, senne koszmary nawiedzają bohaterów, a narracja ulega niepokojącej inwersji. Taktyka coraz bardziej absurdalnego zagęszczanie przekazu aż do tyleż zaskakującego, co kuriozalnego finału nie pozostawia wątpliwości, że "Po twoim trupie" jest obrazem zrodzonym z postmodernistycznego autotematyzmu.

Liczba wyświetleń: 420
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 42
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Po twoim trupie z roku 2014 (tytuł oryginalny: Kuime). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Po twoim trupie online znajduje się w kategoriach: Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.29 / 6 przez 42 użytkowników. Film Po twoim trupie 2014 został oglądnięty 420 razy. Oglądaj film Po twoim trupie teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film po twoim trupie online, po twoim trupie 2014 ekino, po twoim trupie cda online, po twoim trupie zalukaj, po twoim trupie openload, po twoim trupie vshare, po twoim trupie 2014 z lektorem, po twoim trupie z napisami, po twoim trupie 2014 po Polsku, po twoim trupie 2014 hd.


Komentarze do filmu Po twoim trupie 2014 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.