Plotka online
Data dodania: 20/01/2016 22:31
Opis filmu: Plotka online bez limitu

Francios Pigon wiedzie nieskomplikowany tryb życia. Jego straszliwym największym problemem jest bycie straszliwym nudziarzem. Pigon jest tak nudny, że opuszcza go ukochana żona, zaś apatyczny siedemnastoletni syn starannie go unika. Jedyną pociechą Pigona jest posada księgowego w fabryce prezerwatyw. Jednak nawet tu mu się nie układa - Pigon przypadkowo dowiaduje się, że zostanie zwolniony, ponieważ pracodawcy się też nim już zmęczyli. Pigon jest gotów na wszystko byleby nie stracić pracy. Jego sąsiad Belone, emerytowany psycholog zakładowy, podsuwa mu rozwiązanie. Wspólnie planują niezwykły podstęp, dzięki któremu ma wszystko wrócić do normy: Pigon ujawni światu pewną prawdę na swój temat, która wcale prawdą nie jest. A mianowicie rozpuści plotkę, że jest gejem i postawi całą firmę w stan gotowości. Jest tym samym człowiekiem, lecz jego życie staje się bardziej interesujące. Będąc heteroseksualnym mężczyzną musi wieść życie geja.

Liczba wyświetleń: 387
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 39
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Plotka z roku 2001 (tytuł oryginalny: Le placard). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Plotka online znajduje się w kategoriach: Dramat, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.13 / 6 przez 39 użytkowników. Film Plotka 2001 został oglądnięty 387 razy. Oglądaj film Plotka teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film plotka online, plotka 2001 ekino, plotka cda online, plotka zalukaj, plotka openload, plotka vshare, plotka 2001 z lektorem, plotka z napisami, plotka 2001 po Polsku, plotka 2001 hd.


Komentarze do filmu Plotka 2001 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.