Piraci z wyspy skarbów online
Data dodania: 21/01/2016 10:22
Opis filmu: Piraci z wyspy skarbów online bez limitu

Jim zawsze marzył o bogactwie, pięknych kobietach i awanturniczym życiu korsarza. Pewnego dnia szczęście uśmiecha się, w jego ręce wpada mapa skarbu ukrytego na tajemniczej Wyspie Szkieletów. Wyrusza tam razem z piratami pod wodzą słynnego kapitana Long Johna Silvera. Czeka ich podróż pełna przygód - problem w tym, że nie wszyscy ukończą ją żywi...

Liczba wyświetleń: 250
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 24
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Piraci z wyspy skarbów z roku 2006 (tytuł oryginalny: Pirates of Treasure Island). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Piraci z wyspy skarbów online znajduje się w kategoriach: Horror, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 1.8 / 6 przez 24 użytkowników. Film Piraci z wyspy skarbów 2006 został oglądnięty 250 razy. Oglądaj film Piraci z wyspy skarbów teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film piraci z wyspy skarbów online, piraci z wyspy skarbów 2006 ekino, piraci z wyspy skarbów cda online, piraci z wyspy skarbów zalukaj, piraci z wyspy skarbów openload, piraci z wyspy skarbów vshare, piraci z wyspy skarbów 2006 z lektorem, piraci z wyspy skarbów z napisami, piraci z wyspy skarbów 2006 po Polsku, piraci z wyspy skarbów 2006 hd.


Komentarze do filmu Piraci z wyspy skarbów 2006 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.