Piraci z Karaibów: Na krańcu świata online
Data dodania: 18/01/2016 12:53
Opis filmu: Piraci z Karaibów: Na krańcu świata online bez limitu

Dobre czasy, w których piraci królowali na wszystkich morzach świata, powoli dobiegają końca. Will Turner (Orlando Bloom) udaje się razem z dotychczasowym wrogiem Barbossą (Geoffrey Rush) w podróż na Daleki Wschód, gdzie ma nadzieję na odnalezienie tajemniczych map, które pomogą odkryć skrytkę Davy'ego Jonesa (Bill Nighy), a następnie ocalić kapitana Jacka Sparrowa (Johnny Depp). Will chce także uratować swojego ojca, dlatego musi odzyskać Czarną Perłę, która jako jedyna jest w stanie doścignąć Latającego Holendra. Tymczasem Jones wraz z lordem Cutlerem Beckettem (Tom Hollander), demonicznym azjatyckim piratem Sao Fengiem (Yun-Fat Chow) i Jamesem Norringtonem (Jack Davenport) zawierają układ zagrażający wolności i życiu Jacka, Elizabeth, Willa, Barbarossy i wszystkich piratów na całym świecie. Jeśli główni bohaterowie chcą ujść z tej przygody cało, muszą udać się na terytorium dotychczas nie zaznaczone na żadnej mapie - na wyspę Shipwreck na Krańcu Świata...

Liczba wyświetleń: 208
Ocena innych filmowiczów: 1 / 6
Ilość głosów: 15
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Piraci z Karaibów: Na krańcu świata z roku 2007 (tytuł oryginalny: Pirates of the Caribbean: At World's End). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Piraci z Karaibów: Na krańcu świata online znajduje się w kategoriach: Fantasy, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 0.61 / 6 przez 15 użytkowników. Film Piraci z Karaibów: Na krańcu świata 2007 został oglądnięty 208 razy. Oglądaj film Piraci z Karaibów: Na krańcu świata teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film piraci z karaibów: na krańcu świata online, piraci z karaibów: na krańcu świata 2007 ekino, piraci z karaibów: na krańcu świata cda online, piraci z karaibów: na krańcu świata zalukaj, piraci z karaibów: na krańcu świata openload, piraci z karaibów: na krańcu świata vshare, piraci z karaibów: na krańcu świata 2007 z lektorem, piraci z karaibów: na krańcu świata z napisami, piraci z karaibów: na krańcu świata 2007 po Polsku, piraci z karaibów: na krańcu świata 2007 hd.


Komentarze do filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata 2007 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.