Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły online
Data dodania: 21/01/2016 09:40
Opis filmu: Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły online bez limitu

Karaiby, XVIII w., 10-letnia Elizabeth, córka gubernatora, jest świadkiem katastrofy statku, wyglądającej na robotę piratów. Z wody wyłowiono jednego ocalonego, małego chłopca, Willa Turnera, na szyi którego Elizabeth znajduje tajemniczy medalion, wyglądający na piracki. Przestraszona dziewczynka zrywa medalion i ukrywa go przed wszystkimi. Chwilę później widzi czarny statek z postrzępionymi żaglami i piracką flagą na maszcie, znikający we mgle.  8 lat później, Port Royal. Podczas uroczystości promocji Jamesa Norringtona, w którym ojciec Elizabeth widzi przyszłego zięcia, na komodora, dziewczyna spada ze skały do morza. Ratuje ją Jack Sparrow - pirat, który do Port Royal przybył aby kupić (ukraść) statek. W "nagrodę" Norrtington zakuwa go w kajdany i skazuje na śmierć przez powieszenie następnego dnia. Jednak w nocy Port Royal przeżywa atak piratów pod wodzą kapitana Barbossy, którzy chcą odzyskać tajemniczy medalion, ciągle będący w posiadaniu Elizabeth. Dziewczyna zostaje porwana, a piraci odpływają i nikt nie wie, gdzie szukać córki gubernatora. Zakochany w niej Will Turner zwraca się o pomoc do Jacka Sparrowa, choć nienawidzi on piratów. Uwolniwszy go z celi, razem z nim kradnie (rekwiruje) statek i wyrusza, najpierw na Tortugę, a potem w ślad za niedoścignioną Czarną Perłą, statkiem Barbossy, by ocalić swoją ukochaną.

Liczba wyświetleń: 534
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 44
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły z roku 2003 (tytuł oryginalny: Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły online znajduje się w kategoriach: Fantasy, Komedia, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.92 / 6 przez 44 użytkowników. Film Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły 2003 został oglądnięty 534 razy. Oglądaj film Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film piraci z karaibów: klątwa czarnej perły online, piraci z karaibów: klątwa czarnej perły 2003 ekino, piraci z karaibów: klątwa czarnej perły cda online, piraci z karaibów: klątwa czarnej perły zalukaj, piraci z karaibów: klątwa czarnej perły openload, piraci z karaibów: klątwa czarnej perły vshare, piraci z karaibów: klątwa czarnej perły 2003 z lektorem, piraci z karaibów: klątwa czarnej perły z napisami, piraci z karaibów: klątwa czarnej perły 2003 po Polsku, piraci z karaibów: klątwa czarnej perły 2003 hd.


Komentarze do filmu Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły 2003 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.