Piekło pocztowe online
Data dodania: 21/01/2016 09:40
Opis filmu: Piekło pocztowe online bez limitu

"Piekło pocztowe" to ekranizacja książki Terry’ego Pratchetta pod tym samym tytułem. Opowiada historię Moist'a von Lipwig - oszusta, którego Patrycjusz Ankh-Morpork stawia przed niezwykłym wyborem: śmierć przez powieszenie lub praca na podupadającej poczcie. Jak się jednak okazuje - dbanie o to by przesyłki docierały na czas, w dobie sekarów, nie jest pracą tak łatwą, jak by się na początku wydawało ... Film dla fanów dobrej pratchettowskiej fantastyki, a także dla tych, którzy potrafią rozpoznać nasz, codzienny świat w dysku znajdującym się na grzbietach czterech słoni, które z kolei stoją ... na lecącym przez pustkę wszechświata żółwiu!

Liczba wyświetleń: 276
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 28
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Piekło pocztowe z roku 2010 (tytuł oryginalny: Going Postal cz.1.). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Piekło pocztowe online znajduje się w kategoriach: Fantasy, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.1 / 6 przez 28 użytkowników. Film Piekło pocztowe 2010 został oglądnięty 276 razy. Oglądaj film Piekło pocztowe teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film piekło pocztowe online, piekło pocztowe 2010 ekino, piekło pocztowe cda online, piekło pocztowe zalukaj, piekło pocztowe openload, piekło pocztowe vshare, piekło pocztowe 2010 z lektorem, piekło pocztowe z napisami, piekło pocztowe 2010 po Polsku, piekło pocztowe 2010 hd.


Komentarze do filmu Piekło pocztowe 2010 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.