Paryżanka online
Data dodania: 02/11/2016 04:06
Opis filmu: Paryżanka online bez limitu

Prowincjuszka (Edna Purviance) zmuszona jest przez rodzinę do rozstania się z ukochanym, młodym malarzem Jeanem (Carl Miller). Podczas gdy on zostaje przy chorym ojcu, ona - wyrzucona z domu - musi jechać do Paryża. Tam szybko daje się wciągnąć w wir beztroskiego życia i zostaje kochanką zamożnego lwa salonowego. Gdy malarz przyjeżdża i odkrywa prawdę, wpada w rozpacz, ale proponuje Marie powrót i wspólne życie. Kobieta początkowo chętna zgodzić się - rezygnuje, słysząc przypadkowo, że matka Jeana odwodzi go od powziętego zamiaru. W konsekwencji Jean popełnia samobójstwo.

Liczba wyświetleń: 4
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Paryżanka z roku 1923 (tytuł oryginalny: A Woman of Paris: A Drama of Fate). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Paryżanka online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Paryżanka 1923 został oglądnięty 4 razy. Oglądaj film Paryżanka teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film paryżanka online, paryżanka 1923 ekino, paryżanka cda online, paryżanka zalukaj, paryżanka openload, paryżanka vshare, paryżanka 1923 z lektorem, paryżanka z napisami, paryżanka 1923 po Polsku, paryżanka 1923 hd.


Komentarze do filmu Paryżanka 1923 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.