Panie Dulskie online
Data dodania: 12/02/2016 02:05
Opis filmu: Panie Dulskie online bez limitu

Do Melanii (Maja Ostaszewska), wnuczki pani Dulskiej (Krystyna Janda), przyjeżdża Rainer Dulsky (Władysław Kowalski), profesor psychiatrii ze Szwajcarii. Czuje że ma coś wspólnego z kamienicą, w której mieszkają Dulscy. Zaintrygowana historią rodu Melania, reżyserka filmowa, przyłącza się do jego poszukiwań. Kolejne odkrycia przeniosą ich w przeszłość pełną tajemnic, które na zawsze miały pozostać w ukryciu. Rodzina Dulskich ma wiele na sumieniu…

Liczba wyświetleń: 254
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 20
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Panie Dulskie z roku 2015. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Panie Dulskie online znajduje się w kategoriach: Komedia, Obyczajowe, Polskie. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.46 / 6 przez 20 użytkowników. Film Panie Dulskie 2015 został oglądnięty 254 razy. Oglądaj film Panie Dulskie teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film panie dulskie online, panie dulskie 2015 ekino, panie dulskie cda online, panie dulskie zalukaj, panie dulskie openload, panie dulskie vshare, panie dulskie 2015 z lektorem, panie dulskie z napisami, panie dulskie 2015 po Polsku, panie dulskie 2015 hd.


Komentarze do filmu Panie Dulskie 2015 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.