Panaceum online
Data dodania: 21/01/2016 07:32
Opis filmu: Panaceum online bez limitu

Emily (Rooney Mara) i Martin (Channing Tatum) są młodzi, piękni i bogaci. Mają wielką posiadłość, własną łódź i cieszą się wszelkim luksusem, który można kupić za pieniądze. Kiedy Martin trafia do więzienia za przekręty finansowe, świat Emily rozpada się na kawałki. Kobieta trafia pod opiekę psychiatry. Czeka w małym mieszkanku na Manhattanie cztery długie lata na powrót ukochanego, lecz pojawienie się Martina z powrotem w jej życiu niewiele pomaga. Chwytając się rozpaczliwie ostatniej deski ratunku przed hospitalizacją, Emily zgadza się zacząć zażywać nowe na rynku środki antydepresyjne, nie zdając sobie sprawy, że w ten sposób zmieni na zawsze życie wszystkich dookoła.

Liczba wyświetleń: 402
Ocena innych filmowiczów: 0 / 6
Ilość głosów: 40
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Panaceum z roku 2013 (tytuł oryginalny: Side Effects). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Panaceum online znajduje się w kategoriach: Dramat, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 0.26 / 6 przez 40 użytkowników. Film Panaceum 2013 został oglądnięty 402 razy. Oglądaj film Panaceum teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film panaceum online, panaceum 2013 ekino, panaceum cda online, panaceum zalukaj, panaceum openload, panaceum vshare, panaceum 2013 z lektorem, panaceum z napisami, panaceum 2013 po Polsku, panaceum 2013 hd.


Komentarze do filmu Panaceum 2013 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.