Pan domu online
Data dodania: 21/01/2016 09:21
Opis filmu: Pan domu online bez limitu

11-letni Ben Archer mieszka z matką Sandrą w Seattle. Przed pięcioma laty jego ojciec odszedł z domu, co chłopiec bardzo przeżył. Kiedy okazuje się, że kobieta zamierza powtórnie wyjść za mąż. Zazdrosny Ben postanawia do tego nie dopuścić. Robi wszystko, by odstraszyć adoratora, znanego prawnika Jacka Sturgessa. Tymczasem prawnik właśnie wygrał głośną sprawę i na skutek tego pewien handlarz narkotyków trafił do więzienia. Syn skazanego poprzysięga zemstę. Niebawem Jack, chcąc zaprzyjaźnić się z synem ukochanej wyjeżdża z chłopcem w góry...

Liczba wyświetleń: 165
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 16
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Pan domu z roku 1995 (tytuł oryginalny: Man of the House). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Pan domu online znajduje się w kategoriach: Familijny, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.39 / 6 przez 16 użytkowników. Film Pan domu 1995 został oglądnięty 165 razy. Oglądaj film Pan domu teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film pan domu online, pan domu 1995 ekino, pan domu cda online, pan domu zalukaj, pan domu openload, pan domu vshare, pan domu 1995 z lektorem, pan domu z napisami, pan domu 1995 po Polsku, pan domu 1995 hd.


Komentarze do filmu Pan domu 1995 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.