Outsider online
Data dodania: 12/03/2018 16:05
Opis filmu: Outsider online bez limitu

Akcja filmu rozgrywa się w Japonii po II wojnie światowej. Wzięty do niewoli amerykański żołnierz (Leto) zostaje wypuszczony dzięki pomocy swojego współwięźnia - członka Yakuzy. Po wyjściu na wolność Amerykanin stara się zyskać szacunek grupy i spłacić swój dług, poruszając się po niebezpiecznym przestępczym światku.

Liczba wyświetleń: 8
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Outsider z roku 2018 (tytuł oryginalny: The Outsider). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Outsider online znajduje się w kategoriach: Akcja, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Outsider 2018 został oglądnięty 8 razy. Oglądaj film Outsider teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film outsider online, outsider 2018 ekino, outsider cda online, outsider zalukaj, outsider openload, outsider vshare, outsider 2018 z lektorem, outsider z napisami, outsider 2018 po Polsku, outsider 2018 hd.


Komentarze do filmu Outsider 2018 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.