Ostatni Samarytanin online
Data dodania: 15/01/2016 06:36
Opis filmu: Ostatni Samarytanin online bez limitu

William Archer wiedzie nad wyraz zwyczajne życie. Wszystko zmienia się z chwilą, gdy odkrywa, że jego żona ma romans z szefem. Zasmucony i rozczarowany, mężczyzna udaje się do pobliskiej restauracji, gdzie spotyka sympatyczną Elle. W drodze powrotnej, chcąc pomóc ofierze wypadku samochodowego Will nieświadomie wplątuje się w pełną przemocy grę, w której stawką jest życie zarówno Elle, jak i jego samego. Rozpoczyna się pełen emocji wyścig z czasem i ucieczka przed dwójką zdeprawowanych agentów gotowych na wszystko...

Liczba wyświetleń: 424
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 42
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Ostatni Samarytanin z roku 2008 (tytuł oryginalny: The Lost Samaritan). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Ostatni Samarytanin online znajduje się w kategoriach: Akcja, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.07 / 6 przez 42 użytkowników. Film Ostatni Samarytanin 2008 został oglądnięty 424 razy. Oglądaj film Ostatni Samarytanin teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film ostatni samarytanin online, ostatni samarytanin 2008 ekino, ostatni samarytanin cda online, ostatni samarytanin zalukaj, ostatni samarytanin openload, ostatni samarytanin vshare, ostatni samarytanin 2008 z lektorem, ostatni samarytanin z napisami, ostatni samarytanin 2008 po Polsku, ostatni samarytanin 2008 hd.


Komentarze do filmu Ostatni Samarytanin 2008 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.