Ostatni po Bogu online
Data dodania: 15/01/2016 02:53
Opis filmu: Ostatni po Bogu online bez limitu

Kapitan Adam Hulewicz, dowódca okrętu podwodnego Jastrząb, otrzymuje rozkaz odnalezienia wraka prototypowego kutra rybackiego. W czasie wykonywania zadania dochodzi do awarii i statek osiada na dnie. Najniższy pokład, gdzie przebywa kilku marynarzy, napełnia się wodą. Kapitan chce ratować okręt nawet za cenę życia uwięzionych marynarzy, natomiast dla jego zastępcy Józefa Zapały najważniejsi są ludzie. W porcie rozpoczyna się akcja ratunkowa. Zachodzi podejrzenie, że kapitan Hulewicz, cierpiący na poważną chorobę, nie jest w stanie dowodzić załogą. Jastrząb wraca jednak sam do portu. Hulewicz zostaje zawieszony w czynnościach kapitana do czasu ustalenia przyczyn wypadku. Dowództwo nad okrętem przejmuje Zapała. Porucznik Piotr Kwiatkowski wyjawia mu, że przez swoją nieuwagę doprowadził do awarii statku. Mimo że Hulewicz zostaje oczyszczony z zarzutów, musi zrezygnować z pracy na morzu ze względu na zły stan zdrowia.

Liczba wyświetleń: 152
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 15
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Ostatni po Bogu z roku 1968. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Ostatni po Bogu online znajduje się w kategoriach: Polskie, Sensacyjne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.77 / 6 przez 15 użytkowników. Film Ostatni po Bogu 1968 został oglądnięty 152 razy. Oglądaj film Ostatni po Bogu teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film ostatni po bogu online, ostatni po bogu 1968 ekino, ostatni po bogu cda online, ostatni po bogu zalukaj, ostatni po bogu openload, ostatni po bogu vshare, ostatni po bogu 1968 z lektorem, ostatni po bogu z napisami, ostatni po bogu 1968 po Polsku, ostatni po bogu 1968 hd.


Komentarze do filmu Ostatni po Bogu 1968 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.