Omen online
Data dodania: 21/01/2016 10:34
Opis filmu: Omen online bez limitu

Film rozpoczyna się w siedem lat po zakończeniu części pierwszej. Damien po śmierci rodziców wychowuje się u wujka Richarda Thorna i jego drugiej żony Ann. Uczy się w Akademii Wojskowej, gdzie jest najlepszym z kadetów. Jednak w jego życiu wciąż powtarzają się niewytłumaczone wypadki, a wszędzie gdzie się pojawia towarzyszy mu znak - czarny kruk. Chłopca zaczynają otaczać ludzie, którzy wiedzą o jego prawdziwej tożsamości - przełożony w szkole wojskowej, wspólnik ojca... Oni to właśnie zdradzają mu, kim tak naprawdę ma się stać. Z drugiej strony są ludzie, którzy próbują uchronić świat przed Antychrystem. Czy im się uda?

Liczba wyświetleń: 351
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 80
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Omen z roku 1978 (tytuł oryginalny: The Omen). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Omen online znajduje się w kategoriach: Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.05 / 6 przez 80 użytkowników. Film Omen 1978 został oglądnięty 351 razy. Oglądaj film Omen teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film omen online, omen 1978 ekino, omen cda online, omen zalukaj, omen openload, omen vshare, omen 1978 z lektorem, omen z napisami, omen 1978 po Polsku, omen 1978 hd.


Komentarze do filmu Omen 1978 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.