Odpowiednie zachowanie online
Data dodania: 24/03/2016 08:05
Opis filmu: Odpowiednie zachowanie online bez limitu

Dwudziestokilkuletnia Shirin (Desiree Akhavan) mieszka w Nowym Jorku i nie ma łatwego życia. Dziewczyna pochodzi z tradycyjnej irańskiej rodziny. Mimo że żyje na zachodzie, cały czas czuje na sobie presję rodziców (Anh Duong, Hooman Majd). Shirin jest biseksualna. Kiedy zakochuje się w dziewczynie o imieniu Maxine (Rebecca Henderson), ze wszystkich sił stara się ukryć prawdę przed najbliższymi. Szybko okazuje się, że związek nie wytrzymuje próby. Shirin po rozstaniu stara się zrozumieć, dlaczego do niego doszło i skąd bierze się w niej lęk przed ujawnieniem przed rodzicami swojej prawdziwej natury.

Liczba wyświetleń: 497
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 49
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Odpowiednie zachowanie z roku 2014 (tytuł oryginalny: Appropriate Behavior). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Odpowiednie zachowanie online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.97 / 6 przez 49 użytkowników. Film Odpowiednie zachowanie 2014 został oglądnięty 497 razy. Oglądaj film Odpowiednie zachowanie teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film odpowiednie zachowanie online, odpowiednie zachowanie 2014 ekino, odpowiednie zachowanie cda online, odpowiednie zachowanie zalukaj, odpowiednie zachowanie openload, odpowiednie zachowanie vshare, odpowiednie zachowanie 2014 z lektorem, odpowiednie zachowanie z napisami, odpowiednie zachowanie 2014 po Polsku, odpowiednie zachowanie 2014 hd.


Komentarze do filmu Odpowiednie zachowanie 2014 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.