Odkrywcy online
Data dodania: 21/01/2016 09:17
Opis filmu: Odkrywcy online bez limitu

Nastoletni Ben Crandall (E. Hawke) wraz z dwoma przyjaciółmi - Darrenem (J. Presson) i Wolfgangiem (R. Phoenix) odkrywa formułę nowej energii. To pozwala im wyruszyć w fascynującą podróż w przestrzeni kosmicznej. W trakcie wyprawy bohaterowie spotykają przedstawicieli obcej cywilizacji, którzy wiedzę o Ziemi czerpali dotąd z przechwytywanej w kosmosie amerykańskiej telewizji. Okazuje się, że poza wyglądem, gospodarze praktycznie nie różnią się od mieszkańców Ziemi... Obraz do złudzenia przypomina klimat filmów Spielberga - z genialnymi dziećmi, przybyszami z kosmosu oraz brawurowymi efektami specjalnymi, które zostały wykonane w słynnej wytwórni Industrial Light & Magic

Liczba wyświetleń: 205
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 21
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Odkrywcy z roku 1985 (tytuł oryginalny: Explorers). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Odkrywcy online znajduje się w kategoriach: Familijny, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.21 / 6 przez 21 użytkowników. Film Odkrywcy 1985 został oglądnięty 205 razy. Oglądaj film Odkrywcy teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film odkrywcy online, odkrywcy 1985 ekino, odkrywcy cda online, odkrywcy zalukaj, odkrywcy openload, odkrywcy vshare, odkrywcy 1985 z lektorem, odkrywcy z napisami, odkrywcy 1985 po Polsku, odkrywcy 1985 hd.


Komentarze do filmu Odkrywcy 1985 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.