Obserwatorzy online
Data dodania: 15/01/2016 05:22
Opis filmu: Obserwatorzy online bez limitu

W wyniku tajnych eksperymentów, prowadzonych na potrzeby armii,zostało powołane do życia olbrzymich rozmiarów monstrum. Nocą w laboratorium wojskowym dochodzi do eksplozji,w wyniku której krwiożercza bestia ucieka do pobliskiego lasu. Podąża śladem super - inteligentnego psa,który miał nieszczęście rówież być poddany koszmarnym eksperymentom. Na szczęście wydostał się na wolność. Pies znalazł schronienie w szopie ,na odludziu, gdzie właśnie spotykają się młodzi kochankowie. Tam też dociera wkrótce monstrum i ...

Liczba wyświetleń: 126
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 13
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Obserwatorzy z roku 1988 (tytuł oryginalny: Watchers). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Obserwatorzy online znajduje się w kategoriach: Akcja, Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.13 / 6 przez 13 użytkowników. Film Obserwatorzy 1988 został oglądnięty 126 razy. Oglądaj film Obserwatorzy teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film obserwatorzy online, obserwatorzy 1988 ekino, obserwatorzy cda online, obserwatorzy zalukaj, obserwatorzy openload, obserwatorzy vshare, obserwatorzy 1988 z lektorem, obserwatorzy z napisami, obserwatorzy 1988 po Polsku, obserwatorzy 1988 hd.


Komentarze do filmu Obserwatorzy 1988 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.