Oblicza Śmierci online
Data dodania: 15/01/2016 11:34
Opis filmu: Oblicza Śmierci online bez limitu

UWAGA! FILM ZAWIERA SCENY WYJĄTKOWO DRASTYCZNE! Film dla ludzi O mocnych nerwach i żołądkach. Jeśli psycholog zauważył u ciebie skłonności sadystyczne, jesteś w ciąży, rzygasz nawet po obejrzeniu Scary movie, bierzesz tabletki na serce - NIE WCHODŹ! Patolog Francis B. Gross mający obsesję na punkcie śmierci przez 20 lat podróżuje po świecie badając zjawisko śmierci i różne jej oblicza, z jakimi stykamy się w przyrodzie. Film 'Faces Of Death', stanowiący podsumowanie tej wieloletniej pracy, składa się z kilkudziesięciu luźnych scenek, które łączy wspólny element - śmierć.

Liczba wyświetleń: 480
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 45
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Oblicza Śmierci z roku 1978 (tytuł oryginalny: Faces of Death). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Oblicza Śmierci online znajduje się w kategoriach: Dokumentalne, Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.45 / 6 przez 45 użytkowników. Film Oblicza Śmierci 1978 został oglądnięty 480 razy. Oglądaj film Oblicza Śmierci teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film oblicza śmierci online, oblicza śmierci 1978 ekino, oblicza śmierci cda online, oblicza śmierci zalukaj, oblicza śmierci openload, oblicza śmierci vshare, oblicza śmierci 1978 z lektorem, oblicza śmierci z napisami, oblicza śmierci 1978 po Polsku, oblicza śmierci 1978 hd.


Komentarze do filmu Oblicza Śmierci 1978 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.