Obcy z głębi online
Data dodania: 21/01/2016 10:22
Opis filmu: Obcy z głębi online bez limitu

Na pięknej tropikalnej wyspie pułkownik Kovacks nadzoruje pracę zakładu zajmującego się utylizacją odpadów radioaktywnych dla firmy E-CHEM. Robi to w kontrowersyjny sposób - wrzucając promieniotwórcze śmieci wprost do komina czynnego wulkanu. Dwoje obrońców środowiska - Jane i Lee - wślizguje się na teren ośrodka aby nagrać i upublicznić niecne działania kompanii. Niestety, trafiają w środek wojny między Kovacksem a biomechanicznym stworem, który wynurza się z dna jeziora wabiony energią wytwarzaną w spalarni. I muszą walczyć o przeżycie z obiema stronami... 

Liczba wyświetleń: 161
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 16
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Obcy z głębi z roku 1989 (tytuł oryginalny: Alien degli abissi). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Obcy z głębi online znajduje się w kategoriach: Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.46 / 6 przez 16 użytkowników. Film Obcy z głębi 1989 został oglądnięty 161 razy. Oglądaj film Obcy z głębi teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film obcy z głębi online, obcy z głębi 1989 ekino, obcy z głębi cda online, obcy z głębi zalukaj, obcy z głębi openload, obcy z głębi vshare, obcy z głębi 1989 z lektorem, obcy z głębi z napisami, obcy z głębi 1989 po Polsku, obcy z głębi 1989 hd.


Komentarze do filmu Obcy z głębi 1989 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.