Obce ciało online
Data dodania: 21/01/2016 06:44
Opis filmu: Obce ciało online bez limitu

Angelo i Kasia poznali się we Włoszech w grupie modlitewnej Focolari, gdzie połączyła ich miłość i wiara w Boga. Ich związek przerywa powrót dziewczyny do Polski i decyzja o wstąpieniu do klasztoru. Angelo przyjeżdża do Warszawy, żeby nakłonić Kasię do zmiany zdania. Czekając na jej decyzję, podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna i cyniczna Kris przy pomocy swojej asystentki Miry. W korporacyjnej rzeczywistości, głęboko wierzący Angelo staje się ofiarą drwin i mobbingu. Kris, wykorzystując swoją władzę, bawi się nim i chce zmusić do złamania zasad moralnych, ale jednocześnie jest zafascynowana jego wiarą.

Liczba wyświetleń: 454
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 45
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Obce ciało z roku 2014. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Obce ciało online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.84 / 6 przez 45 użytkowników. Film Obce ciało 2014 został oglądnięty 454 razy. Oglądaj film Obce ciało teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film obce ciało online, obce ciało 2014 ekino, obce ciało cda online, obce ciało zalukaj, obce ciało openload, obce ciało vshare, obce ciało 2014 z lektorem, obce ciało z napisami, obce ciało 2014 po Polsku, obce ciało 2014 hd.


Komentarze do filmu Obce ciało 2014 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.