Ośmiokąt online
Data dodania: 06/07/2016 04:05
Opis filmu: Ośmiokąt online bez limitu

Mistrz karate, Scott James (Chuck Norris), po tragicznej śmierci swojego najbliższego przyjaciela postanawia, pomimo jeszcze całkiem młodego wieku, przejść na emeryturę. Chce w ten sposób zapomnieć o złych doświadczeniach, które go spotkały oraz cieszyć się spokojem i wszelkimi urokami życia. Niespodziewanie pojawia się jednak przeszkoda. Scott James raz jeszcze musi podjąć śmiertelne wyzwanie i przeniknąć do struktur organizacji terrorystycznej, zwanej "Ośmiokątem", spróbować ją zniszczyć i jednocześnie rozbić tajną szkołę walki ninjitsu. Scott podejrzewa, że ukrywa się tam również zabójca jego przyjaciela.

Liczba wyświetleń: 376
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 37
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Ośmiokąt z roku 1980 (tytuł oryginalny: The Octagon). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Ośmiokąt online znajduje się w kategoriach: Akcja. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.13 / 6 przez 37 użytkowników. Film Ośmiokąt 1980 został oglądnięty 376 razy. Oglądaj film Ośmiokąt teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film ośmiokąt online, ośmiokąt 1980 ekino, ośmiokąt cda online, ośmiokąt zalukaj, ośmiokąt openload, ośmiokąt vshare, ośmiokąt 1980 z lektorem, ośmiokąt z napisami, ośmiokąt 1980 po Polsku, ośmiokąt 1980 hd.


Komentarze do filmu Ośmiokąt 1980 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.