O miłości i innych demonach online
Data dodania: 21/01/2016 08:32
Opis filmu: O miłości i innych demonach online bez limitu

Głęboko zapadająca w pamięć historia zakazanej miłości. Intymna, osobista narracja i język wizualny przywodzący na myśl renesansowe malowidła są doskonałą bazą do przedstawienia tej głęboko zapadającej w pamięć historii zakazanej miłości. Magnetyzująca opowieść osnuta na autentycznych wydarzeniach rozgrywających się w XVIII-wiecznym Królestwie Peru, w czasach niewolnictwa i inkwizycji. Sierva Maria ma trzynaście lat i jest córką arystokratów, lecz wskutek braku zainteresowania z ich strony wychowuje się wśród niewolników. Gdy dziewczyna zostaje ugryziona przez wściekłego psa, biskup uznaje ją za opętaną i nakazuje zamknąć w klasztorze, gdzie ma zostać poddana egzorcyzmom. Obowiązki egzorcysty obejmuje z polecenia biskupa mnich - bibliotekarz Cayetano Delaura. Ksiądz i dziewczyna ulegają jednak pokusie "demona" znacznie silniejszego niż wiara i rozsądek...

Liczba wyświetleń: 413
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 40
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
1
Film online O miłości i innych demonach z roku 2009 (tytuł oryginalny: Del amor y otros demonios). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film O miłości i innych demonach online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.41 / 6 przez 40 użytkowników. Film O miłości i innych demonach 2009 został oglądnięty 413 razy. Oglądaj film O miłości i innych demonach teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film o miłości i innych demonach online, o miłości i innych demonach 2009 ekino, o miłości i innych demonach cda online, o miłości i innych demonach zalukaj, o miłości i innych demonach openload, o miłości i innych demonach vshare, o miłości i innych demonach 2009 z lektorem, o miłości i innych demonach z napisami, o miłości i innych demonach 2009 po Polsku, o miłości i innych demonach 2009 hd.


Komentarze do filmu O miłości i innych demonach 2009 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.