Nieżyczliwy - Malevolent online
Data dodania: 21/01/2016 09:01
Opis filmu: Nieżyczliwy - Malevolent online bez limitu

Jack jest policjantem, pewnego dnia spotyka w barze nieznajomego, zaczynają rozmawiać i popijać drinki. Podczas wznoszenia toastu szklanka pęka w dłoni Jack'a. Jack wychodzi do łazienki aby opatrzyć sobie dłoń i traci przytomność. Po ocknięciu, zdaje sobie sprawę, że ktoś mu zabrał pistolet.Okazuje się, że facet z którym Jack rozmawiał w barze,zabrał mu broń i zabija ludzi, wrabiając policjanta...

Liczba wyświetleń: 328
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 84
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Nieżyczliwy - Malevolent z roku 2002. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Nieżyczliwy - Malevolent online znajduje się w kategoriach: Dramat, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.9 / 6 przez 84 użytkowników. Film Nieżyczliwy - Malevolent 2002 został oglądnięty 328 razy. Oglądaj film Nieżyczliwy - Malevolent teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film nieżyczliwy - malevolent online, nieżyczliwy - malevolent 2002 ekino, nieżyczliwy - malevolent cda online, nieżyczliwy - malevolent zalukaj, nieżyczliwy - malevolent openload, nieżyczliwy - malevolent vshare, nieżyczliwy - malevolent 2002 z lektorem, nieżyczliwy - malevolent z napisami, nieżyczliwy - malevolent 2002 po Polsku, nieżyczliwy - malevolent 2002 hd.


Komentarze do filmu Nieżyczliwy - Malevolent 2002 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.