Nieznany sprawca online
Data dodania: 15/01/2016 04:45
Opis filmu: Nieznany sprawca online bez limitu

Nowy Orlean, tuż po przejściu huraganu Katrina. Okryty niesławą detektyw Ben Chaney (Josh Lucas) nie radzi sobie ze swoim życiem, a jedyne pocieszenie znajduje na dnie butelki. Niespodziewanie otrzymuje niestandardową szansę na odkupienie win. W jego życiu pojawia się duch pięknej wiolonczelistki. Kobieta została zamordowana przez nieznanego sprawcę. Ben jest jedyną nadzieją na odszukanie mordercy

Liczba wyświetleń: 278
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 27
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Nieznany sprawca z roku 2011 (tytuł oryginalny: Little Murder). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Nieznany sprawca online znajduje się w kategoriach: Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.94 / 6 przez 27 użytkowników. Film Nieznany sprawca 2011 został oglądnięty 278 razy. Oglądaj film Nieznany sprawca teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film nieznany sprawca online, nieznany sprawca 2011 ekino, nieznany sprawca cda online, nieznany sprawca zalukaj, nieznany sprawca openload, nieznany sprawca vshare, nieznany sprawca 2011 z lektorem, nieznany sprawca z napisami, nieznany sprawca 2011 po Polsku, nieznany sprawca 2011 hd.


Komentarze do filmu Nieznany sprawca 2011 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.