Nie zadzieraj z fryzjerem online
Data dodania: 15/01/2016 06:03
Opis filmu: Nie zadzieraj z fryzjerem online bez limitu

Sandler gra rolę Zohana, znakomicie wyszkolonego izraelskiego komandosa, który chcąc zerwać z dotychczasową profesją najpierw pozoruje swoją śmierć, a następnie udaje się do Nowego Jorku, żeby spełnić swoje życiowe marzenie – zostać "stylistą fryzur". Zohan usilnie stara się zamknąć swoją przeszłość, ale szybko przekonuje się, że odcięcie się od własnych korzeni nie jest to takie proste. Starają się go dopaść starzy i nowi wrogowie, jednak szybko okaże się, że nikomu nie wyjdzie na dobre zadzieranie z Zohanem. Agent Mossadu pozoruje swoją śmierć, a następnie przenosi się do Nowego Jorku, gdzie zamierza spełnić swoje największe marzenie: zostać fryzjerem.

Liczba wyświetleń: 179
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 16
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Nie zadzieraj z fryzjerem z roku 2008 (tytuł oryginalny: You Don't Mess with the Zohan). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Nie zadzieraj z fryzjerem online znajduje się w kategoriach: Akcja, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.34 / 6 przez 16 użytkowników. Film Nie zadzieraj z fryzjerem 2008 został oglądnięty 179 razy. Oglądaj film Nie zadzieraj z fryzjerem teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film nie zadzieraj z fryzjerem online, nie zadzieraj z fryzjerem 2008 ekino, nie zadzieraj z fryzjerem cda online, nie zadzieraj z fryzjerem zalukaj, nie zadzieraj z fryzjerem openload, nie zadzieraj z fryzjerem vshare, nie zadzieraj z fryzjerem 2008 z lektorem, nie zadzieraj z fryzjerem z napisami, nie zadzieraj z fryzjerem 2008 po Polsku, nie zadzieraj z fryzjerem 2008 hd.


Komentarze do filmu Nie zadzieraj z fryzjerem 2008 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.