Nawiedzony dom online
Data dodania: 21/01/2016 10:50
Opis filmu: Nawiedzony dom online bez limitu

Buster jest pracownikiem banku. Pewnego dnia przychodzi do niego kobieta, która pragnie wycofać pieniądze z konta. Problem z tym, że bank powinien być otwarty dopiero za godzinę. Buster oczarowany dziewczyną przesuwa wskazówkę zegara o godzinę do tyłu i spełnia życzenie. Później Buster brudzi się klejem i wszystko zaczyna się do niego przyklejać, pieniądze, różne papiery. Następnie dochodzi do napadu na bank, a po ni Buster zostaje oskarżony o dokonanie niego, co jest oczywiście nieprawdą. Dlatego też, nasz nieszczęśnik musi ratować się ucieczką. Postanawia pójść do kryjówki bandytów, nawiedzonego domu, aby udowodnić swą niewinność.

Liczba wyświetleń: 406
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 41
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Nawiedzony dom z roku 1921 (tytuł oryginalny: The Haunted House). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Nawiedzony dom online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.14 / 6 przez 41 użytkowników. Film Nawiedzony dom 1921 został oglądnięty 406 razy. Oglądaj film Nawiedzony dom teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film nawiedzony dom online, nawiedzony dom 1921 ekino, nawiedzony dom cda online, nawiedzony dom zalukaj, nawiedzony dom openload, nawiedzony dom vshare, nawiedzony dom 1921 z lektorem, nawiedzony dom z napisami, nawiedzony dom 1921 po Polsku, nawiedzony dom 1921 hd.


Komentarze do filmu Nawiedzony dom 1921 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.