Nastoletni wilkołak online
Data dodania: 21/01/2016 09:24
Opis filmu: Nastoletni wilkołak online bez limitu

Scott (Michael J. Fox) jest młodym chłopakiem grającym w walczącej o uznanie, szkolnej drużynie koszykówki. Rozpaczliwie stara się o względy najładniejszej dziewczyny w szkole (Lorie Griffin), która wydaje się go nie dostrzegać. Wszystko się zmienia kiedy przeistacza się w wilkołaka. Wraz z akceptacją środowiska szkolnego i społeczeństwa, Scott staje się najbardziej znaną i lubianą osobą w mieście. Mimo wszystko bohater, zaczyna tęsknić za normalnością.

Liczba wyświetleń: 477
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 47
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Nastoletni wilkołak z roku 1985 (tytuł oryginalny: Teen Wolf). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Nastoletni wilkołak online znajduje się w kategoriach: Familijny, Fantasy, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.83 / 6 przez 47 użytkowników. Film Nastoletni wilkołak 1985 został oglądnięty 477 razy. Oglądaj film Nastoletni wilkołak teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film nastoletni wilkołak online, nastoletni wilkołak 1985 ekino, nastoletni wilkołak cda online, nastoletni wilkołak zalukaj, nastoletni wilkołak openload, nastoletni wilkołak vshare, nastoletni wilkołak 1985 z lektorem, nastoletni wilkołak z napisami, nastoletni wilkołak 1985 po Polsku, nastoletni wilkołak 1985 hd.


Komentarze do filmu Nastoletni wilkołak 1985 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.