Następny piątek online
Data dodania: 21/01/2016 08:51
Opis filmu: Następny piątek online bez limitu

Craig Jones (Ice Cube) postanawia wyrwać się ze swojej dzielnicy, odpocząć od prześladującego go Debo (Tommy Lister) i zamieszkać w spokojnych przedmieściach Los Angeles u kuzyna Day-Daya (Mike Epps). Okazuje się, że luksusowy dom wygrany przez wuja na loterii wcale nie jest oazą spokoju o jakiej marzył. Wpada w wir kontaktów z miejscowym meksykańskim gangiem, dziewczyną wuja Elroya, zbyt mocną gandzią oraz piękną dziewczyną z sąsiedztwa. Wygląda, że w hip-hopowym rytmie wpadł z deszczu pod rynnę.

Liczba wyświetleń: 175
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 17
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Następny piątek z roku 2000 (tytuł oryginalny: Next Friday). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Następny piątek online znajduje się w kategoriach: Dramat, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.1 / 6 przez 17 użytkowników. Film Następny piątek 2000 został oglądnięty 175 razy. Oglądaj film Następny piątek teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film następny piątek online, następny piątek 2000 ekino, następny piątek cda online, następny piątek zalukaj, następny piątek openload, następny piątek vshare, następny piątek 2000 z lektorem, następny piątek z napisami, następny piątek 2000 po Polsku, następny piątek 2000 hd.


Komentarze do filmu Następny piątek 2000 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.