Napiętnowane miasto online
Data dodania: 15/01/2016 05:09
Opis filmu: Napiętnowane miasto online bez limitu

Młody policjant John Trace (Stephen Baldwin) zostaje przeniesiony dyscyplinarnie do jednostki specjalnej dowodzonej przez Laine'a Devona (Chazz Palminteri). Wkrótce okazuje się, że członkowie tego oddziału zabijają podejrzanych bez ostrzeżenia. Podczas akcji w rezydencji handlarza narkotyków nowi koledzy Johna mordują wszystkich gangsterów i towarzyszące im kobiety. Trace znajduje ukrytą w szafie ocalałą Candy (Tia Carrere), piosenkarkę z nocnego baru, i pomaga jej w ucieczce. Od tej pory mężczyzna jest ścigany przez mafię i policję...

Liczba wyświetleń: 234
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 23
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Napiętnowane miasto z roku 1998 (tytuł oryginalny: Scar City). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Napiętnowane miasto online znajduje się w kategoriach: Akcja, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.24 / 6 przez 23 użytkowników. Film Napiętnowane miasto 1998 został oglądnięty 234 razy. Oglądaj film Napiętnowane miasto teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film napiętnowane miasto online, napiętnowane miasto 1998 ekino, napiętnowane miasto cda online, napiętnowane miasto zalukaj, napiętnowane miasto openload, napiętnowane miasto vshare, napiętnowane miasto 1998 z lektorem, napiętnowane miasto z napisami, napiętnowane miasto 1998 po Polsku, napiętnowane miasto 1998 hd.


Komentarze do filmu Napiętnowane miasto 1998 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.