Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Muzykanci z miasta Bremy online
Data dodania: 21/01/2016 09:25
Opis filmu: Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Muzykanci z miasta Bremy online bez limitu

Bohaterami filmu są osioł, pies, kot i kogut. Dawniej zwierzęta te wiernie służyły gospodarzowi, jednak kiedy się zestarzały przestały efektywnie pracować. Wówczas gospodarz, za namową żony Marthy, decyduje się ich pozbyć. Zwierzęta, by ratować życie, postanawiają uciec do Bremy i tam zacząć nowe życie. Wraz z nimi ucieka Lissi, córka Georga i pasierbica Marthy, którą rodzice chcą zmusić do małżeństwa z bogatym Hansem, mimo że ona kocha parobka Johanna. Uciekinierzy spotykają się w drodze...

Liczba wyświetleń: 462
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 18
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Muzykanci z miasta Bremy z roku 2010 (tytuł oryginalny: Die Bremer Stadtmusikanten). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Muzykanci z miasta Bremy online znajduje się w kategoriach: Familijny. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 1.66 / 6 przez 18 użytkowników. Film Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Muzykanci z miasta Bremy 2010 został oglądnięty 462 razy. Oglądaj film Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Muzykanci z miasta Bremy teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film najpiękniejsze baśnie braci grimm - muzykanci z miasta bremy online, najpiękniejsze baśnie braci grimm - muzykanci z miasta bremy 2010 ekino, najpiękniejsze baśnie braci grimm - muzykanci z miasta bremy cda online, najpiękniejsze baśnie braci grimm - muzykanci z miasta bremy zalukaj, najpiękniejsze baśnie braci grimm - muzykanci z miasta bremy openload, najpiękniejsze baśnie braci grimm - muzykanci z miasta bremy vshare, najpiękniejsze baśnie braci grimm - muzykanci z miasta bremy 2010 z lektorem, najpiękniejsze baśnie braci grimm - muzykanci z miasta bremy z napisami, najpiękniejsze baśnie braci grimm - muzykanci z miasta bremy 2010 po Polsku, najpiękniejsze baśnie braci grimm - muzykanci z miasta bremy 2010 hd.


Komentarze do filmu Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Muzykanci z miasta Bremy 2010 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.