Naciągacze online
Data dodania: 15/01/2016 06:59
Opis filmu: Naciągacze online bez limitu

Dwaj tytułowi naciągacze Roy i Frank kochają łatwy zarobek i konsekwentnie poszukują przeciętnych zjadaczy chleba, którzy tak samo jak oni chcieliby szybko i bez wysiłku zdobyć duże pieniądze. Dla zawodowców "naciągnięcie" gospodyni domowej, która skłonna jest kupić filtr do wody za sumę dziesięciokrotnie przekraczającą jego wartość, licząc na bonus w postaci samochodu lub wycieczki, nie jest szczególnie skomplikowanym zadaniem. Tak więc interes nieźle się kręci, a złodziejski duet funkcjonuje na zasadzie kontrastu.

Liczba wyświetleń: 415
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 41
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Naciągacze z roku 2003 (tytuł oryginalny: Matchstick Men). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Naciągacze online znajduje się w kategoriach: Akcja, Dramat, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.63 / 6 przez 41 użytkowników. Film Naciągacze 2003 został oglądnięty 415 razy. Oglądaj film Naciągacze teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film naciągacze online, naciągacze 2003 ekino, naciągacze cda online, naciągacze zalukaj, naciągacze openload, naciągacze vshare, naciągacze 2003 z lektorem, naciągacze z napisami, naciągacze 2003 po Polsku, naciągacze 2003 hd.


Komentarze do filmu Naciągacze 2003 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.