Na własne ryzyko online
Data dodania: 21/01/2016 11:09
Opis filmu: Na własne ryzyko online bez limitu

Ona lubi sposób, w jaki on się porusza. Jemu podoba się jej intensywność. Oboje są dziwni. Darius nie może sobie poradzić z przeszłością, Kenneth twierdzi, że ma maszynę do podróży w czasie. To film science fiction czy dobry sposób na podryw? W obu przypadkach bezpieczeństwo nie jest zagwarantowane, podejmujesz akcję na własne ryzyko. Można wpaść na drugą osobę, zderzyć się z jej problemami, udusić w toksycznej relacji lub… zachłysnąć miłością. Czy na wszelki wypadek nie lepiej uciec od razu?

Liczba wyświetleń: 442
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 44
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Na własne ryzyko z roku 2012 (tytuł oryginalny: Safety Not Guaranteed). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Na własne ryzyko online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.76 / 6 przez 44 użytkowników. Film Na własne ryzyko 2012 został oglądnięty 442 razy. Oglądaj film Na własne ryzyko teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film na własne ryzyko online, na własne ryzyko 2012 ekino, na własne ryzyko cda online, na własne ryzyko zalukaj, na własne ryzyko openload, na własne ryzyko vshare, na własne ryzyko 2012 z lektorem, na własne ryzyko z napisami, na własne ryzyko 2012 po Polsku, na własne ryzyko 2012 hd.


Komentarze do filmu Na własne ryzyko 2012 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.