Mord w kawałkach online
Data dodania: 21/01/2016 10:35
Opis filmu: Mord w kawałkach online bez limitu

Głównym bohaterem tej historii jest fotograf - neonazista, który morduje prostytutki z Las Vegas. Jest on z pochodzenia Niemcem, a jego dziadek był podwładnym Hitlera. Fotograf nie przebiera w środkach mordując swe kolejne ofiary. Twierdzi, że musi oczyścić świat z brudu. Jedyną osobą, która w końcu mu się przeciwstawia jest jedenastoletnia Jade, siostra jego dziewczyny...

Liczba wyświetleń: 490
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 49
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Mord w kawałkach z roku 2004 (tytuł oryginalny: Murder-Set-Pieces). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Mord w kawałkach online znajduje się w kategoriach: Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.08 / 6 przez 49 użytkowników. Film Mord w kawałkach 2004 został oglądnięty 490 razy. Oglądaj film Mord w kawałkach teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film mord w kawałkach online, mord w kawałkach 2004 ekino, mord w kawałkach cda online, mord w kawałkach zalukaj, mord w kawałkach openload, mord w kawałkach vshare, mord w kawałkach 2004 z lektorem, mord w kawałkach z napisami, mord w kawałkach 2004 po Polsku, mord w kawałkach 2004 hd.


Komentarze do filmu Mord w kawałkach 2004 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.