Moonwalkers: Kosmiczny Odlot online
Data dodania: 15/08/2016 04:05
Opis filmu: Moonwalkers: Kosmiczny Odlot online bez limitu

W razie niepowodzenia misji Apollo 11, CIA postanawia nająć Stanleya Kubricka do nagrania lądowania na księżycu. Problem w tym, że mężczyzna, któremu agent daje pieniądze za sfingowane nagranie, nie jest Kubrickiem.

Liczba wyświetleń: 2
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Moonwalkers: Kosmiczny Odlot z roku 2015 (tytuł oryginalny: Moonwalkers). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Moonwalkers: Kosmiczny Odlot online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Moonwalkers: Kosmiczny Odlot 2015 został oglądnięty 2 razy. Oglądaj film Moonwalkers: Kosmiczny Odlot teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film moonwalkers: kosmiczny odlot online, moonwalkers: kosmiczny odlot 2015 ekino, moonwalkers: kosmiczny odlot cda online, moonwalkers: kosmiczny odlot zalukaj, moonwalkers: kosmiczny odlot openload, moonwalkers: kosmiczny odlot vshare, moonwalkers: kosmiczny odlot 2015 z lektorem, moonwalkers: kosmiczny odlot z napisami, moonwalkers: kosmiczny odlot 2015 po Polsku, moonwalkers: kosmiczny odlot 2015 hd.


Komentarze do filmu Moonwalkers: Kosmiczny Odlot 2015 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.