Mokra robota online
Data dodania: 15/01/2016 07:01
Opis filmu: Mokra robota online bez limitu

Frank Falenczyk, główny bohater to członek rodzinnej, polskiej mafii w Buffalo. Może wydawać się to dziwne, ale lubi swoją pracę, mimo tego, że jest zabójcą i w dodatku alkoholikiem. Przez swoją miłość do opróżniania butelek zawala ważne zlecenie. Jego zdenerwowana rodzina wysyła go do San Francisco, aby tam Frank doszedł do siebie i zerwał z nałogiem. I faktycznie Falenczyk zaczyna pracę w kostnicy, uczęszcza do klubu AA, a nawet poznaje swoją drugą połówkę. Wszystko kończy się, kiedy napływają do niego pewne, nieprzyjemne wieści - musi wracać do Buffalo, aby obronić honor swojej rodziny. Nie wyrusza jednak sam - zabiera swoją ukochaną.

Liczba wyświetleń: 159
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 15
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Mokra robota z roku 2007 (tytuł oryginalny: You Kill Me). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Mokra robota online znajduje się w kategoriach: Akcja, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.77 / 6 przez 15 użytkowników. Film Mokra robota 2007 został oglądnięty 159 razy. Oglądaj film Mokra robota teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film mokra robota online, mokra robota 2007 ekino, mokra robota cda online, mokra robota zalukaj, mokra robota openload, mokra robota vshare, mokra robota 2007 z lektorem, mokra robota z napisami, mokra robota 2007 po Polsku, mokra robota 2007 hd.


Komentarze do filmu Mokra robota 2007 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.