Mój własny ślub online
Data dodania: 21/01/2016 11:29
Opis filmu: Mój własny ślub online bez limitu

Isabel Davies to atrakcyjna, odnosząca sukcesy 30- latka. Ma wszystko czego dusza zapragnie, świetną pracę, mnóstwo przyjaciół oraz letni domek w kurorcie. Jednak wyszystko się zmienia, gdy niespodziewanie matka i przyjaciele Isabel postanawiają znaleść jej męża. Ciągle pytają ją o randki oraz o to czy znalazła już tego jedynego. Kiedy kolejna randka kończy się fiaskiem postanawia zrobic coś o co nigdy jej bliscy nigdy jej nie posądzali, wyjść za mąż za osobę, która zna ją najlepiej, czyli za samą siebie. Z powodu braku akceptacji otoczenia, dziewczynie przy przygotowaniach do wesela pomaga jej przyjaciel gej - Bill. Czyniąc przygotowania Isabel wpada na pomysł aby założyć firmę, która profesionalnie zajmię się przygotowaniem wesel dla samotnych kobiet. Pewnego dnia na drodze Isabel staje Colin - przystojny i inteligentny syn jednego z dostawców produktów na wesele młodej amerykanki. Po kilku spotkaniach oraz romantycznych "randkach" Isabel zdaje sobie sprawę że Colin lepiej nadawałbym się na przyszłego męża a niżeli osoba za, którą ma aktualnie wyjść. Chce mu wyznąć swoje uczucia, ale wówczas dostaje propozycję wystąpienia w programie telewizyjnym z powodu swojego niezwykłego pomysłu na zycie. Musin się śpieszyć bo chłopak nie wiem, że dziewczyna w krótce wychodzi za mąż. Isabel w końcu wyznaje mu prawdę, rozgoryczony Colin zrywa z nią. Sfrustrowana amerykanka wyjeżdza w góry, zastanwia się tam co ma wybrać, czy dalej planować wesele czy iśc za głosem serca i wrócić do chłopaka jej snów?

Liczba wyświetleń: 326
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 33
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Mój własny ślub z roku 2007 (tytuł oryginalny: I Me Wed). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Mój własny ślub online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.05 / 6 przez 33 użytkowników. Film Mój własny ślub 2007 został oglądnięty 326 razy. Oglądaj film Mój własny ślub teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film mój własny ślub online, mój własny ślub 2007 ekino, mój własny ślub cda online, mój własny ślub zalukaj, mój własny ślub openload, mój własny ślub vshare, mój własny ślub 2007 z lektorem, mój własny ślub z napisami, mój własny ślub 2007 po Polsku, mój własny ślub 2007 hd.


Komentarze do filmu Mój własny ślub 2007 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.