Mój przyjaciel Marsjanin online
Data dodania: 21/01/2016 09:26
Opis filmu: Mój przyjaciel Marsjanin online bez limitu

Nieopodal domu reportera telewizyjnego Tima O'Hary Daniels rozbija się statek kosmiczny pilotowany przez sympatycznego przybysza z Marsa Lloyd. Mimo, że Timowi zależy na zaimponowaniu właścicielowi stacji, w której pracuje i pozyskaniu względów jego pięknej, lecz niezbyt rozgarniętej córki, nie sprzedaje mediom Przybysza jako "sensacji stulecia". Tim zdaje sobie sprawę, że jego zadaniem jest pomóc naprawić uszkodzony statek i uratować Marsjanina z rąk bezwzględnych naukowców.

Liczba wyświetleń: 456
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 46
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Mój przyjaciel Marsjanin z roku 1999 (tytuł oryginalny: My Favorite Martian). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Mój przyjaciel Marsjanin online znajduje się w kategoriach: Familijny, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.17 / 6 przez 46 użytkowników. Film Mój przyjaciel Marsjanin 1999 został oglądnięty 456 razy. Oglądaj film Mój przyjaciel Marsjanin teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film mój przyjaciel marsjanin online, mój przyjaciel marsjanin 1999 ekino, mój przyjaciel marsjanin cda online, mój przyjaciel marsjanin zalukaj, mój przyjaciel marsjanin openload, mój przyjaciel marsjanin vshare, mój przyjaciel marsjanin 1999 z lektorem, mój przyjaciel marsjanin z napisami, mój przyjaciel marsjanin 1999 po Polsku, mój przyjaciel marsjanin 1999 hd.


Komentarze do filmu Mój przyjaciel Marsjanin 1999 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.