Młode wino online
Data dodania: 21/01/2016 11:44
Opis filmu: Młode wino online bez limitu

Honza to sympatyczny, inteligentny cwaniaczek. Na co dzień wraz ze swym przyjacielem Jirką zajmują się oszustwami z mieszkaniami i samochodami. Gdy Honza przypadkowo dowiaduje się, iż jego dziadek jest umierający, postanawia spełnić jego największe marzenie i zorganizować mu podróż dookoła świata. Ponieważ dziadek boi się zostawić swoją winnicę bez opieki, Honza decyduje się popilnować dobytku starca. Nie przewidział, że spełni w ten sposób także swoje marzenia…

Liczba wyświetleń: 292
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 29
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Młode wino z roku 2008 (tytuł oryginalny: Bobule). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Młode wino online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.92 / 6 przez 29 użytkowników. Film Młode wino 2008 został oglądnięty 292 razy. Oglądaj film Młode wino teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film młode wino online, młode wino 2008 ekino, młode wino cda online, młode wino zalukaj, młode wino openload, młode wino vshare, młode wino 2008 z lektorem, młode wino z napisami, młode wino 2008 po Polsku, młode wino 2008 hd.


Komentarze do filmu Młode wino 2008 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.