Minionki rozrabiają online
Data dodania: 15/01/2016 07:27
Opis filmu: Minionki rozrabiają online bez limitu

W domku na przedmieściu mieszka sobie Gru wraz z córeczkami i całą gromadką Minionków. Gru nie jest już superprzestępcą, lecz wytwórcą dżemów i żelek. Minionki dzielnie pomagają mu w pracy, objadając się galaretkami i innymi słodkościami. Ale pewien tajemniczy złoczyńca chce je wykorzystać, by podbić świat. Specjalny eliksir zmienia dobre Minionki w paskudne fioletowe Minionki-Demonki, które są w stanie pożreć wszystko, co im stanie na drodze. Gru rusza do akcji, by ocalić swoich żółtych przyjaciół. Musi znaleźć sposób, by Minionki-Demonki wróciły do dawnej postaci. Na drodze stanie mu tresowana kura obronna, laserowe zasieki i wiele innych przeszkód.

Liczba wyświetleń: 261
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 24
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
1
Film online Minionki rozrabiają z roku 2013 (tytuł oryginalny: Despicable Me 2). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Minionki rozrabiają online znajduje się w kategoriach: Animowane, Familijny, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.25 / 6 przez 24 użytkowników. Film Minionki rozrabiają 2013 został oglądnięty 261 razy. Oglądaj film Minionki rozrabiają teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film minionki rozrabiają online, minionki rozrabiają 2013 ekino, minionki rozrabiają cda online, minionki rozrabiają zalukaj, minionki rozrabiają openload, minionki rozrabiają vshare, minionki rozrabiają 2013 z lektorem, minionki rozrabiają z napisami, minionki rozrabiają 2013 po Polsku, minionki rozrabiają 2013 hd.


Komentarze do filmu Minionki rozrabiają 2013 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.