Miłość pod choinkę online
Data dodania: 21/01/2016 09:32
Opis filmu: Miłość pod choinkę online bez limitu

Zimny i bezwzględny biznesmen, Jake Peterson, menedżer wyższego szczebla potężnej, acz borykającej się z problemami Fabryki Traktorów Beane'a, przyjeżdża do rodzinnego miasta z misją zamknięcia - w sam Nowy Rok - lokalnego oddziału zakładów, zatrudniającego większość mieszkańców. Ale "duch Bożego Narodzenia" inaczej pokieruje jego krokami. Burza śnieżna sprawia, że BMW Petersona wypada z drogi, a niefortunny kierowca znajduje schronienie w domu atrakcyjnej wdowy, Emmy Murphy. Kiedy Jake dowiaduje się, że Emma pracuje w fabryce traktorów, zataja przed nią prawdziwy cel swojej wizyty. Podaje się za przedstawiciela firmy planującej zakupienie osiemdziesięciu traktorów. Zanim Emma dowie się prawdy, zdąży odrzucić propozycję małżeństwa z szeryfem Tomem, a Jake stanie się lokalnym bohaterem, zbawcą miasteczka. Gdy mistyfikacja wychodzi na jaw, Emma jest zdruzgotana, a Jake wraca do wielkiego miasta, do samotnego i egoistycznego życia. Zmienił się jednak, nie może jednak zapomnieć, że zawiódł tylu uczciwych ludzi...

Do tego materiału nie przypisano żadnych plików.
Liczba wyświetleń: 301
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 29
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Miłość pod choinkę z roku 1996 (tytuł oryginalny: Christmas in My Hometown). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Miłość pod choinkę online znajduje się w kategoriach: Familijny. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.88 / 6 przez 29 użytkowników. Film Miłość pod choinkę 1996 został oglądnięty 301 razy. Oglądaj film Miłość pod choinkę teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film miłość pod choinkę online, miłość pod choinkę 1996 ekino, miłość pod choinkę cda online, miłość pod choinkę zalukaj, miłość pod choinkę openload, miłość pod choinkę vshare, miłość pod choinkę 1996 z lektorem, miłość pod choinkę z napisami, miłość pod choinkę 1996 po Polsku, miłość pod choinkę 1996 hd.


Komentarze do filmu Miłość pod choinkę 1996 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.