Milion na gwiazdkę online
Data dodania: 21/01/2016 09:33
Opis filmu: Milion na gwiazdkę online bez limitu

Dla rodziny Saundersów tegoroczne święta nie zapowiadają się ciekawie. Ledwo co się przeprowadzili z Los Angeles do Edmonton, nie mają tutaj przyjaciół, brakuje im pieniędzy, a także świątecznego ducha. Jakby tego było mało, matka utknęła w Los Angeles. Obowiązek zrobienia świątecznych zakupów spada więc na ojca, który wraz z resztą rodziny musi stoczyć walkę z zimową aurą i dostać się do supermarketu. Niespodziewanie rodzinie Saundersów poprawia się humor, gdy dzieci znajdują w sklepie torbę wypchaną pieniędzmi. Jednak oszuści, którzy są właścicielami torby z fałszywymi pieniędzmi, zaczynają ich szukać...

Liczba wyświetleń: 173
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 17
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Milion na gwiazdkę z roku 2007 (tytuł oryginalny: Christmas in Wonderland). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Milion na gwiazdkę online znajduje się w kategoriach: Familijny. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.21 / 6 przez 17 użytkowników. Film Milion na gwiazdkę 2007 został oglądnięty 173 razy. Oglądaj film Milion na gwiazdkę teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film milion na gwiazdkę online, milion na gwiazdkę 2007 ekino, milion na gwiazdkę cda online, milion na gwiazdkę zalukaj, milion na gwiazdkę openload, milion na gwiazdkę vshare, milion na gwiazdkę 2007 z lektorem, milion na gwiazdkę z napisami, milion na gwiazdkę 2007 po Polsku, milion na gwiazdkę 2007 hd.


Komentarze do filmu Milion na gwiazdkę 2007 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.