Miejski obłęd online
Data dodania: 15/11/2016 04:05
Opis filmu: Miejski obłęd online bez limitu

Znany dziennikarz popada w konflikt z przełożonymi i opuszcza nowojorską telewizję. Zaczyna nowe życie w małym miasteczku w Kalifornii. Pewnego dnia jest tam świadkiem dramatycznego zdarzenia: pracownik miejscowego muzeum, który właśnie otrzymał wymówienie, grozi pistoletem swojej przełożonej.

Liczba wyświetleń: 20
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 2
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Miejski obłęd z roku 1997 (tytuł oryginalny: Mad City). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Miejski obłęd online znajduje się w kategoriach: Dramat, Sensacyjne, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.5 / 6 przez 2 użytkowników. Film Miejski obłęd 1997 został oglądnięty 20 razy. Oglądaj film Miejski obłęd teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film miejski obłęd online, miejski obłęd 1997 ekino, miejski obłęd cda online, miejski obłęd zalukaj, miejski obłęd openload, miejski obłęd vshare, miejski obłęd 1997 z lektorem, miejski obłęd z napisami, miejski obłęd 1997 po Polsku, miejski obłęd 1997 hd.


Komentarze do filmu Miejski obłęd 1997 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.