Metal Gear Solid: Philanthropy online
Data dodania: 15/01/2016 06:58
Opis filmu: Metal Gear Solid: Philanthropy online bez limitu

Solid Snake musi odnaleźć Abrahama Bishopa, łącznika w przemycaniu broni produkowanej przez firmę ArmsTech do wielu krajów. Znajduje się on w rejonie Daskasan między Armenią a Azerbejdżanem. Ostatnio dzieją się tam bardzo dziwne rzeczy. Co tak naprawdę znajduje się w tym miejscu? W zadaniu pomogą Snake'owi snajper Pierre Leclerc oraz była członkini Delta Force Elizabeth Laeken. Razem muszą przedostać się na obce terytorium i stawić czoła nowemu przedsięwzięciu ArmsTech.

Liczba wyświetleń: 101
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 10
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Metal Gear Solid: Philanthropy z roku 2009. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Metal Gear Solid: Philanthropy online znajduje się w kategoriach: Akcja. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.08 / 6 przez 10 użytkowników. Film Metal Gear Solid: Philanthropy 2009 został oglądnięty 101 razy. Oglądaj film Metal Gear Solid: Philanthropy teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film metal gear solid: philanthropy online, metal gear solid: philanthropy 2009 ekino, metal gear solid: philanthropy cda online, metal gear solid: philanthropy zalukaj, metal gear solid: philanthropy openload, metal gear solid: philanthropy vshare, metal gear solid: philanthropy 2009 z lektorem, metal gear solid: philanthropy z napisami, metal gear solid: philanthropy 2009 po Polsku, metal gear solid: philanthropy 2009 hd.


Komentarze do filmu Metal Gear Solid: Philanthropy 2009 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.