Matylda online
Data dodania: 21/01/2016 09:23
Opis filmu: Matylda online bez limitu

"Matylda" to zarówno tytuł zabawnej komedii familijnej jak i imię głównej bohaterki. Rodzice małej Matyldy (Mara Wilson) nie zajmują się dziewczynką, ojciec to handlarz używanymi samochodami a matka cały dzień poświęca grze w bingo. Całe życie rodzinne kończy się i zaczyna na oglądaniu telewizji i jak twierdzi ojciec Matyldy (Danny DeVito): "Tego, co jest w książkach nauczysz się szybciej z telewizji". Dziewczynka nie podziela jego opinii, dlatego cale dnie spędza w czytelni. Z czasem odkrywa w sobie niezwykłe zdolności telekinetyczne. Przyczyna tego jest jej ojciec, kiedy bowiem bardzo ją rozzłości, dziewczynka jest w stanie przenosić przedmioty, otwierać i zamykać drzwi, a nawet sprawić by telewizor eksplodował.

Liczba wyświetleń: 442
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 44
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Matylda z roku 1996 (tytuł oryginalny: Matilda). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Matylda online znajduje się w kategoriach: Familijny, Komedia, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.75 / 6 przez 44 użytkowników. Film Matylda 1996 został oglądnięty 442 razy. Oglądaj film Matylda teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film matylda online, matylda 1996 ekino, matylda cda online, matylda zalukaj, matylda openload, matylda vshare, matylda 1996 z lektorem, matylda z napisami, matylda 1996 po Polsku, matylda 1996 hd.


Komentarze do filmu Matylda 1996 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.