Masz na imię Justyna online
Data dodania: 21/01/2016 08:46
Opis filmu: Masz na imię Justyna online bez limitu

Mariola chciałaby się wyrwać z małego miasteczka. Marzy o lepszym życiu. Artur, jej chłopak mieszkający na stałe w Niemczech, proponuje krótkie wakacje, podczas których chce ją przedstawić swoim rodzicom. Po drodze mają przenocować u znajomych Artura w Berlinie. Tam pojawiają się koledzy chłopaka, wręczają mu pieniądze. Mariola właśnie została sprzedana jako prostytutka. Na świecie rocznie sprzedaje się 2 miliony ludzi. 200 tysięcy z nich to kobiety sprzedawane do domów publicznych. W tej liczbie jest 15 tysięcy Polek. Film przedstawia historię jednej z nich.

Liczba wyświetleń: 140
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 91
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Masz na imię Justyna z roku 2005 (tytuł oryginalny: Your Name Is Justine). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Masz na imię Justyna online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.24 / 6 przez 91 użytkowników. Film Masz na imię Justyna 2005 został oglądnięty 140 razy. Oglądaj film Masz na imię Justyna teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film masz na imię justyna online, masz na imię justyna 2005 ekino, masz na imię justyna cda online, masz na imię justyna zalukaj, masz na imię justyna openload, masz na imię justyna vshare, masz na imię justyna 2005 z lektorem, masz na imię justyna z napisami, masz na imię justyna 2005 po Polsku, masz na imię justyna 2005 hd.


Komentarze do filmu Masz na imię Justyna 2005 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.