Marzyciel online
Data dodania: 21/01/2016 08:26
Opis filmu: Marzyciel online bez limitu

James Barrie (Johnny Depp) ma żonę Mary (Radha Mitchell), piękny dom i psa, ale nie jest szczęśliwy. Pisze sztuki i książki, które nikomu nie przypadają do gustu, a on nie wie, jaka jest tego przyczyna. Wszystko zmienia się pewnego pięknego dnia, gdy całkowicie przypadkowo poznaje w parku wdowę Sylvię Llewelyn Davies (Kate Winslet) i jej czterech synów. Od tego momentu James czuje, że jest komuś potrzebny - staje się członkiem tej rodziny i prawdziwym przyjacielem Sylvii. Przez to stają się w mieście obiektem plotek, a Barriego na dodatek opuszcza żona. Jedyną pozytywną rzeczą jest fakt, że od momentu poznania z rodziną Daviesów, James zaczyna pisać wspaniałą powieść, która uwieczni jego imię na wieki. Ma zamiar pokazać szerszej publiczności krainę Nibylandii, gdzie przebywa Piotruś Pan. Do tej krainy można dotrzeć jedynie wtedy, gdy się w nią bardzo mocno uwierzy. Pozorną sielankę może przerwać tylko choroba Sylvii...

Liczba wyświetleń: 469
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 47
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Marzyciel z roku 2004 (tytuł oryginalny: Finding Neverland). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Marzyciel online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.77 / 6 przez 47 użytkowników. Film Marzyciel 2004 został oglądnięty 469 razy. Oglądaj film Marzyciel teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film marzyciel online, marzyciel 2004 ekino, marzyciel cda online, marzyciel zalukaj, marzyciel openload, marzyciel vshare, marzyciel 2004 z lektorem, marzyciel z napisami, marzyciel 2004 po Polsku, marzyciel 2004 hd.


Komentarze do filmu Marzyciel 2004 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.