Mary-Kate i Ashley: Odlotowa podróż online
Data dodania: 21/01/2016 09:31
Opis filmu: Mary-Kate i Ashley: Odlotowa podróż online bez limitu

Bliźniaczki Taylor i Kylie Hunter właśnie skończyły 16 lat. Obie zdobyły prawo jazdy i dla uczczenia swoich urodzin wybierają się samochodem w podróż do Utah, olimpijskiego miasteczka, aby podziwiać zimowe igrzyska. Niestety, na jednym z postojów złodzieje kradną wspaniałego forda mustanga, którym podróżowały Taylor i Kylie. Siostry postanawiają dostać się do Salt Lake City autostopem. I tak zaczyna się ich pełna przygód i niespodzianek podróż po kraju. (źródło: To&Owo)

Liczba wyświetleń: 321
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 31
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Mary-Kate i Ashley: Odlotowa podróż z roku 2002 (tytuł oryginalny: Getting There). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Mary-Kate i Ashley: Odlotowa podróż online znajduje się w kategoriach: Familijny, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.38 / 6 przez 31 użytkowników. Film Mary-Kate i Ashley: Odlotowa podróż 2002 został oglądnięty 321 razy. Oglądaj film Mary-Kate i Ashley: Odlotowa podróż teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film mary-kate i ashley: odlotowa podróż online, mary-kate i ashley: odlotowa podróż 2002 ekino, mary-kate i ashley: odlotowa podróż cda online, mary-kate i ashley: odlotowa podróż zalukaj, mary-kate i ashley: odlotowa podróż openload, mary-kate i ashley: odlotowa podróż vshare, mary-kate i ashley: odlotowa podróż 2002 z lektorem, mary-kate i ashley: odlotowa podróż z napisami, mary-kate i ashley: odlotowa podróż 2002 po Polsku, mary-kate i ashley: odlotowa podróż 2002 hd.


Komentarze do filmu Mary-Kate i Ashley: Odlotowa podróż 2002 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.