Martwi i Gnijący online
Data dodania: 10/01/2018 16:07
Opis filmu: Martwi i Gnijący online bez limitu

Film opowiada o trójce przyjaciół, którzy podczas jednej ze swoich przejażdżek natrafiają na dom w lesie. Starają się do niego dostać, jednakże nie jest on opustoszały. Dochodzi do spotkania z mieszkańcem chaty. Przerażeni, młodzi ludzie uciekają. Następnego dnia spotykają go w barze. Przez swoje dziwne zachowanie zostaje przez nich pobity. Niestety jest to syn wiedźmy Abigaili, która zrzuca na bohaterów klątwę (jej przejawem są bąble na ciele i złe samopoczucie). Gdy wychodzą z choroby postanawiają ją ukarać. Przy pomocy dwóch opryszków zabijają kota wiedźmy. Dziwnym trafem okazuje się, iż był to jej wyżej wspomniany syn, który dokonał przemiany dzięki swoim zdolnościom metamorficznym. Zrozpaczona matka postanawia zabić bohaterów. Zamienia się w młodą, seksowną kobietę i zapoznaje się z przyjaciółmi. Czy uda jej się dokonać zemsty?

Liczba wyświetleń: 7
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Martwi i Gnijący z roku 2002 (tytuł oryginalny: Dead & Rotting). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Martwi i Gnijący online znajduje się w kategoriach: Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Martwi i Gnijący 2002 został oglądnięty 7 razy. Oglądaj film Martwi i Gnijący teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film martwi i gnijący online, martwi i gnijący 2002 ekino, martwi i gnijący cda online, martwi i gnijący zalukaj, martwi i gnijący openload, martwi i gnijący vshare, martwi i gnijący 2002 z lektorem, martwi i gnijący z napisami, martwi i gnijący 2002 po Polsku, martwi i gnijący 2002 hd.


Komentarze do filmu Martwi i Gnijący 2002 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.