Marsylski łącznik online
Data dodania: 12/01/2016 16:43
Opis filmu: Marsylski łącznik online bez limitu

Marsylia, 1975 rok. Ambitny sędzia Pierre Michel (Jean Dujardin) dostaje przydział do wydziału antynarkotykowego policji z zadaniem rozpracowania grupy przestępczej, odpowiedzialnej za przerzut do USA hurtowych ilości heroiny. Gangiem kieruje bezwzględny i charyzmatyczny Gaëtan "Tany" Zampa (Gilles Lellouche), który pozostaje nieuchwytny dla organów ścigania, skutecznie zacierając ślady i sowicie opłacając skorumpowanych policjantów i urzędników. Michel stawia sobie za punkt honoru, by dopaść Zampę i uprzykrza mu życie na każdym kroku, działając często na granicy prawa. Gangster nie pozostaje mu dłużny, a rywalizacja obu mężczyzn doprowadzi do serii dramatycznych wydarzeń, które wstrząsną całą Francją.

Liczba wyświetleń: 475
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 45
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Marsylski łącznik z roku 2014 (tytuł oryginalny: La French). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Marsylski łącznik online znajduje się w kategoriach: Akcja, Dramat, Kryminał. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.17 / 6 przez 45 użytkowników. Film Marsylski łącznik 2014 został oglądnięty 475 razy. Oglądaj film Marsylski łącznik teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film marsylski łącznik online, marsylski łącznik 2014 ekino, marsylski łącznik cda online, marsylski łącznik zalukaj, marsylski łącznik openload, marsylski łącznik vshare, marsylski łącznik 2014 z lektorem, marsylski łącznik z napisami, marsylski łącznik 2014 po Polsku, marsylski łącznik 2014 hd.


Komentarze do filmu Marsylski łącznik 2014 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.